Fundacja Pomocy Zwierzętom - Pomoc dla owczarków podhalańskich

Fundacja Bono - adoptuj podhalana, zostań wirtualnym opiekunem lub wolontariuszem. Sprawdź, jak jeszcze możesz pomóc.

OVERVIEW

This web page fundacjabono.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the more users). We have explored twelve pages inside the web page fundacjabono.pl and found four websites referencing fundacjabono.pl. I noted one mass web sites retained by this website.

FUNDACJABONO.PL RANKINGS

This web page fundacjabono.pl is seeing alternating levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for fundacjabono.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjabono.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjabono.pl

LINKS TO WEB SITE

Polski Owczarek Podhalański, podhalan, podhalany - Wortal o OWCZARKU PODHALAŃSKIM - PODHALANY.wortale.net

Nie kupuj kota w worku. Raquo; współpracuj z nami. Raquo; reklama na wortalu. Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie, dopisz tutaj swój adres email. Niemal symetrycznie do Podhala, z drugiej strony Tatr, dolina rzeki Wag tworzy piękna kraina - Liptów - stąd zapewne wymieniona nazwa czworonoga. Wspomniany Auror, idąc dalej w swoich wywodach uważa, że można by było połączyć o.

Kursy treser psów, kynoterapeutadogoterapeuta, zoopsycholog, ratownik weterynaryjny, zoofizjoterapia

Polecani specjaliści - nasi absolwenci. Od kilku lat w Polsce istnieje zawód ratownika medycznego i rozbudowany system pierwszej pomocy dla. Nowy kurs - Pet Grooming! Czyli pasienie dla każdego! Kurs treser psów, zoopsycholog.

WHAT DOES FUNDACJABONO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjabono.pl Mobile Screenshot of fundacjabono.pl Tablet Screenshot of fundacjabono.pl

FUNDACJABONO.PL HOST

Our parsers caught that the main root page on fundacjabono.pl took one thousand three hundred and fifty-nine milliseconds to come up. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so I consider this site not secure.
91.234.146.128

WEBSITE IMAGE

I caught that fundacjabono.pl is implementing the nginx/1.7.0 os.

Fundacja Pomocy Zwierzętom - Pomoc dla owczarków podhalańskich

DESCRIPTION

CONTENT

This web page had the following in the web page, "Tak jak w ubiegłym roku nawiązaliśmy współpracę z organizacją, która udostępnia naszym sympatykom zupełnie darmowy, łatwy w obsłudze, intuicyjny program do rozliczania rocznego podatku- Pitax." We saw that the web page stated " Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych." It also said " Zachęcamy do wspierania naszych podopiecznych. Pomagamy tez podhalanom choć na pisanie o tej pomocy czasu już nie wystarcza, więc bardzo Was przepraszamy i prosimy o."

VIEW SUBSEQUENT WEB PAGES

BOŚ Fundacja - Fundacja BOŚ

Pyszne przepisy na Wielkanoc od Fundacji BOŚ. Przygotujcie wielkanocne śniadanie razem z nami! Zapraszamy na portal PlanujeGotuje. GREEN DAYS 2018 - ZAPRASZAMY NA STOISKO FUNDACJI. Ekolog, autor i współautor prac badawczych, projektowych i studialnych z zakresu ochrony środowiska.

Fundacja BoWarto

Wizyta Świętego Mikołaja w ZSP nr 1. Turniej Piłkarski 24 września 2013 r.

Fundacja Braci Golec

Grając, mogę wyrazić siebie . Razem dbajmy o małe ojczyzny. Nasza mała ojczyzna, czyli Beskid Żywiecki, to nasza kultura, nasze tradycje i korzenie. Wspierając dzieci, wspieramy rozwój regionu. Kiedy gram, czuję w sobie moc . Lubię spędzać wolny czas na graniu . Muzyka jest moją pasją, moim hobby . Gram, bo sprawia mi to przyjemność . Uczę się gry na heligonce, bo sprawia mi to frajdę . Zawsze chciałam grać na instrumentach ludowych . Paweł Golec i Łukasz Golec.

Strona głowna - Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej Być Razem

Formy prawne podmiotów ekonomii społecznej. Jak radzić sobie w sytuacjach trudnych i stresujących. Zapraszamy do Centrum Festiwalowego przy ulicy Tymienieckiego 3, Łódź.